INFO


wyszukiwanie zaawansowane

AXEL :: O firmie

Jakość i wygoda od dziesięcioleci…

Moment rozpoczęcia naszej działalności przypadł na okres tuż po transformacji ustrojowej. Dwadzieścia lat temu, w zupełnie nowych okolicznościach, postanowiliśmy na zupełnie nową jakość. Jako producent obuwia damskiego nie mieliśmy łatwego zadania przed sobą. Solidną markę, która utrzymała się przez dwie dekady, udało nam się zbudować dzięki prawdziwej pasji oraz uważnej obserwacji potrzeb kobiet.

Nasze produkty przyjęły kobiety z prawdziwym entuzjazmem. Doceniły nasze starania w zakresie poprawy komfortu użytkowania. Pierwsze tak wygodne buty damskie w krótkim czasie zyskały nam zaufanie nowych Klientek. Wprowadzając do tradycyjnych konstrukcji liczne udogodnienia nie zapomnieliśmy o estetyce. Osiągnęliśmy wyjątkowy rezultat – buty skórzane damskie harmonijnie łączące walory użytkowe ze stylowym wyglądem.

Systematyczna i rzetelna praca w oparciu o pierwotne założenia pozwoliła nam już po pięciu latach osiągnąć bardzo wysoki pułap sprzedaży. Był to dla nas sygnał do dalszej rozbudowy zaplecza produkcyjnego oraz rozwoju oferty. Obecnie przygotowujemy każdego roku nowe kolekcje na sezon wiosenno-letni oraz jesienno-zimowy. Obuwie skórzane damskie z naszej oferty charakteryzuje się klasyczną formą z lekką nutą awangardy.